Poslední info před závodama

Tak bouldry jsou očištěný, dopady připravený a projekty označený ;) Čeká tam na vás něco málo přes 60 kamenů a 200 směrů. Zalezou si opravdu všichni, jak děti tak opravdový fajnšmekři.
Má bejt krásně, tak proč nestrávit pěknou sobotu ve Vesci ;)
A když už budete mít prolezený prsty, tak všude po lese je spousta hub.


Ještě zopakování pár základních informací


Čas závodu: sobota 1.10.2011

Harmonogram:     lezení 8:00 – 16:00
                           ukončení závodu 16:00
                           vyhlášení výsledků 18:00Kategorie: muži, ženy, děti, sběrač

Startovné:
150 Kč dospělí
75 Kč děti

Systém bodování:
TOP 8 + žolíky - kategorie muži, ženy, děti
počet vyl. boulderů nad 6A - kategorie sběračPro všechny předem přihlášené jsou připravené barevné průvodce a pak to bude systémem, kdo dřív příjde ten dřív leze podle barevnýho průvodce ;)


Příjezd na místo:
Při cestě z jihu směrem od Hodkovic nad Mohelkou odbočíte z rychlostní komunikace vpravo na směr Doubí (Makro). Přes kruhový objezd první odbočkou, směr Doubí na ulici Hodkovická. Z ní na první světelné křižovatce odbočíte doprava do ulice Mařanova. Na kruhovém objezdu pak pojedete rovně do ulice Česká (třetí odbočka) a zde odbočíte u prodejny potravin doprava do ulice U Družby. Odtud budete pokračovat ulicí Šumná až k lesu na parkoviště.
Pokud budete přijíždět ze severu, projedete celý Liberec a odbočíte až na sjezdu směrem na Doubí (Makro). Zde odbočíte doprava a na kruhovém objezdu pod mostem rovně, první odbočka. Nyní budete pokračovat po ulici Mařanova a dál stejně, jako při cestě z jihu.
Parkovat se dá hned v zatáčce u lesa nebo asi o 50 m dál u rybníka, popř. podél silnice. Od obou parkovišť pak vedou cesty přímo k louce, kde proběhne prezentace.celková situace přístupu

detail přístupu
Příjezd na afterparty (stěna Šutr):
Po skončení závodů se vrátíte stejnou cestou, jakou jste přijeli, zpět na rychlostní komunikaci a pak se vydáte směrem na sever. Odbočíte až na sjezdu na Františkov (po projetí tunelem) a na světelné křižovatce doprava. Na kruhovém objezdu odbočíte doprava (první odbočka) a na další křižovatce doleva. Odtud pojedete pořád rovně (po pravé straně obchodní dům Billa) a po přejetí řeky odbočíte ostře doprava do jednosměrky. Na jejím konci pak doleva a po 50ti metrech opět doleva na velké parkoviště u stěny Šutr.-> Šutr

poslední přípravy0 komentářů:

Okomentovat